Intranet
Website
U bent hier: Home » Nieuws » Bericht 'Clubkampioenen prolongeren hun titel'

Clubkampioenen prolongeren hun titel

28-06-2011

Onder zeer wisselende weersomstandigheden werd in het weekeinde van 25 en 26 juni 2011 om het matchplaykampioenschap van Reymerswael gestreden.
Zaterdag twee keer 18 holes in de regen, zondag met warm en drukkend weer opnieuw twee keer 18 holes voor de heren en een ronde van 18 holes voor de dames.

Bij de dames werd het kampioenschap beslist op de achttiende hole. Marijke Neutelings versloeg uiteindelijk Jenny Veraart, na een spannende finale, met 1 hole verschil, . Bij de heren ging de eindstrijd tussen Marc Lems en Ian Galloway. Vier keer 18 holes in 2 dagen begonnen na de eerste 9 holes in de finale te tellen bij nestor Ian. Marc wist met goed spel enkele holes te winnen. Op de green van de 14de moest Ian zich gewonnen geven.
Bij de Dames eindigde Amber Somers als derde en Greta Rijk als vierde. Amber had in de halve finale Marijke Neutelings goed partij gegeven en verloor nipt op de 18de hole. Goed om te zien dat er een jeugdig talent bij de dames opklimt. Bij de heren tenslotte werd Idde Quik derde en Dirk Galama vierde.

Volledige uitslag Heren

Volledige uitslag Dames

Terug naar nieuwsarchief

Matchplaykampioenschap 2011 Matchplaykampioenschap 2011